Splynutie tiel aj duší

Autor: Michaela Rerková | 15.9.2013 o 21:36 | Karma článku: 4,23 | Prečítané:  642x

Rýchlo! Nemá čas, ponáhľa sa! Beh do sprchy cez celú chodbu s plnou náručou vecí – „sprcháč“, šampón, balzam, žiletky, dva uteráky... Človek len čaká kedy mu to všetko popadá, otvorí sa alebo sa poreže. Konečne cieľ! „Áaale nie, obsadené.“ Tak stojí a čaká.... Konečne! Prípravy sa môžu začať.

Po dlhej a náročnej sprche návrat do izby. Ešte ani uterák zo seba nezhodí a prichádza ďalší stres a panika. Čo si oblečie? Kam pôjdu? Kde skončia? Vyberie najkrajší kúsok zo skrine, čo má – šaty a spokojne sa v nich točí a predvádza po celej izbe. Môže pokračovať. Beh z kúpeľne do izby, česanie a fúkanie vlasov, nanášanie špirály a rúžu. Posledný kuk do zrkadla... A je to! Dvojhodinová drina sa vyplatila. Keď ju zbadá, tak ju bude chcieť celú, od končekov prstov až po korienky vlasov, uniesť do neznáma a už nepustiť.
Stretnutie na námestí, stretnutie dvoch oči, ktoré vyjadrujú nič iné iba neskutočnú, ba až zvieraciu túžbu. Túžbu po vzájomných dotykov, bozkoch a konečnom splynutí tiel a duší. Večerný program netrval dlho. Pár pohárov vínka a rozhovor dvoch ľudí, ktorí vedia, že celá táto maškaráda s večerným programom je iba zbytočné plytvanie času. Z času na čas im ujdú ruky na koleno toho druhého, no vždy sa dokážu rýchlo stiahnuť, aby sa to neskončilo už tam – niekde v tmavom kúte podniku. Konečne zaplatia a rýchlym nedočkavým krokom obaja vyjdú z baru, kde sa už neudržia a skončia vo vášnivom bozkávaní priamo opretí o stenu baru. 
„Och, tu a takto nie.“ – hovorí a pomedzi to silným pritisnutým sa o NEHO vyvracia všetky vety, ktoré jej ďalej a ďalej plynú z napuchnutých pier. Obaja majú ruky všade – na pleciach, hrudi, vlasoch, tvári, stehnách a aj tam... Nevedia prestať. Vedia iba o svojej neskutočnej túžbe uspokojiť jeden druhého. Nikoho nevnímajú. Svet okolo prestať existovať a nahradila ho ich vlastná realita. Realita dvoch tiel, ktoré už nevedia bez seba vydržať.
Začujú kroky. Zobudia sa. No, ani tento rušivý zvuk nedokázal zahasiť oheň, ktorý ich oboch spaľoval. Prešli pár krokov k starej, no predsa krásnej a zvonivej fontáne. Všetky pochybnosti a otázky už nahradil iba obojstranný úsmev a jemné čľapnutie do studenej vody. Prúd tečúci z úst draka nad nimi ich oboch rozpaľoval ešte viac až to nevydržali. Šaty sa dvihli, nohavice padli... Ešte posledný pohľad do očí a splynutie.
Netrvalo to dlho a začali praskať petardy, čarokrásny a farebný výbuch zdobil ich mysle. Celé milovanie bolo neskutočne vášnivé a náruživé ako aj vzdychy oboch. No im to na túto chvíľu stačilo. Obaja vedeli, že je to len začiatok neskutočne krásnej a dlhej noci plnej vzrušenia, túžby a rozkoše.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?